Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.04.2018, 19:11

Гурток "Вмійлики"

Центр дитячої та юнацької творчості Хорольської РДА

ГУРТОК МЯКОЇ ІГРАШКИ «ВМІЙЛИКИ»

Керівник — Гавриленко Вікторія Володимирівна

До гуртка запрошуємо дітей віком від 7 до 16 років. Заняття проводяться 2 рази на тиждень: у вівторок та четвер з 14 до 15 години.

Метою роботи гуртка є формування компетентностей особистості засобами колективу іграшки.

Основні завдання полягають у формуванні таких компетентностей:

1. Пізнавальної, що забезпечує ознайомлення з поняттями та знаннями, які стосуються народної творчості.

2. Практичної, що сприяє оволодінню навичками виготовлення різноманітних виробів.

3. Творчої, що забезпечує формування творчих здібностей.

4. Соціальної, що сприяє вихованню дбайливого, шанобливого ставлення до народних традицій, національної свідомості, формування естетичного смаку; популяризації народних промислів.

Заняття в гуртку іграшки виховують у дітей почуття національної самосвідомості, любові до своєї країни і рідного краю, залучають гуртківців до активної праці, прищеплюють повагу до народного мистецтва. Вміння помічати й розуміти прекрасне, цінувати його, створювати своїми руками витвори мистецтва, збагачують духовний світ дітей.

Вихованці гуртка беруть активну участь у різноманітних конкурсах і виставках різного рівня. Дуже корисними є екскурсії у місцеві музеї, зустрічі з

народними умільцями.

За час роботи гуртківці навчаться виготовляти різноманітні іграшки: анімалістичні, народні, декоративні, побутово-обрядові, казкові тощо.

Гайдур Мар'яна - лауреат ІІІ ступеня обласного етапу Всеукраїнського фестивалю "Святого Миколая 2014" у конкурсі "Новорічна іграшка"

Роботи учасниць гуртка: Гайдур Мар'яни, Третяк Карини, Безганс Тетяни, Кохан Юлії, Зубрєвої Надії, Духно Валерії

«  Квітень 2018  »