Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 23.05.2018, 03:58

Новоаврамівська гімназія

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформація на виконання ст.30 Закону України "Про освіту"

Статут Новоаврамівської гімназії

http://gimnazi-nova.at.ua/statut_novoavramivska_gimnazija_cherven_2017_2-1.docx

ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ: Новоаврамівка, Попівка, Мала Попівка

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ:  

1. За навчальним закладом закріплена відповідна територія обслуговування і до початку навчального року заклад бере на облік учнів, які мають його відвідувати.

2. Зарахування учнів до всіх класів може здійснюватися з проведенням конкурсу у межах чинних нормативних документів за напрямками, що відповідають індивідуальним психофізіологічним особливостям учнів і, як правило, відповідно до території обслуговування.

3. Керівник закладу зобов'язаний вжити заходів до ознайомлення дітей та їх батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до навчального закладу, його статутом, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.

4. Зарахування учнів до навчального закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його керівника. Для зарахування учня до навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), до навчального закладу III ступеня - документ про відповідний рівень освіти. До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років.

5. Іноземні громадяни та особи без громадянства зараховуються до закладу відповідно до законодавства та міжнародних договорів.

6. Переведення учнів навчального закладу до наступного класу здійснюється у порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України. У разі вибуття учня з населеного пункту батьки або особи, які їх замінюють, подають до навчального закладу заяву із зазначенням причини вибуття. У разі переходу учня до іншого навчального закладу для здобуття загальної середньої освіти батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причини переходу та довідку, що підтверджує факт зарахування дитини до іншого навчального закладу.

КІЛЬКІСТЬ ОСІБ, ЯКІ НАВЧАЮТЬСЯ У ЗАКЛАДІ: 130 учнів

МОВА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ: українська

УМОВИ ДОСТУПНОСТІ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ДЛЯ НАВЧАННЯ ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ: Анкета визначення доступності будівель і приміщень закладів освіти НОВОАВРАМІВСЬКОЇ ОТГ ХОРОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ: http://gimnazi-nova.at.ua/anketa_osvita_novoavramivska_gimnazija_kopija.docx

 

ЗВІТ ДИРЕКТОРА НОВОАВРАМІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ЗА ПІДСУМКАМИ 2016-2017 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Загальні відомості:

 1. З 1 січня 2017 року ми змінили власника. Нашим власником є Новоаврамівська сільська рада ОТГ.
 2. У цьому навчальному році у нашій гімназії навчаються 135 учнів із усіх сіл громади.
 3. У нашому навчальному закладі функціонують всі 11 класів.
 4. Підвіз здійснювався автобусом Новоаврамівської гімназії, а також Ковалівської ЗОШ І-ІІ ст.

Кадрове забезпечення

Навчально-виховний процес у гімназії здійснюють педагогічні працівники:

2 старших вчителя

Вищої категорії

І категорії

Працює психолог і соціальний педагог, працює бібліотека. Проводяться заняття духового оркестру, є філія музичної школи та гурток з футболу Хорольської ДЮСШ.

В цьому навчальному році ми зайняли І місце серед сільських закладів освіти Хорольського району за підсумками ІІ етапу районних олімпіад з базових дисциплін.

Маємо ІІ місце в області з біології, 4 призери МАН районного рівня. Призери районних етапів конкурсів ім. П. Яцика та ім. Т.Г.Шевченка.

Я хочу подякувати за важку працю вчителів гімназії по підготовці учнів до цих заходів, адже з цих перемог складається імідж навчального закладу.

Але цей імідж підтримується не тільки в навчанні, а й у культурному та спортивному просторі. У жовтні наша гімназія силами учнів та вчителів дала концерт у районному Будинку культури до Дня вчителя.

Перемоги у різних культурних і мистецьких заходах стали нормою. Традиційно духовий оркестр у складі з нашими учнями і вчителями, а тепер і з керівником, став призером в обласному марш-параді.

Учні 3 класу показали всім нам, а потім і дитячому садочку «Барвінок» виставу «Коза-дереза».

Наші футбольні команди знову кращі в районі.

За цим всім стоять виснажливі репетиції, тренування під керівництвом наших педагогічних працівників. Дякую!

Ми вже здійснили 3 подорожі Україною були у Запоріжжі та Каневі, вчора приїхали з Кременчука. Які б не були враження від подорожей, у мене особливо найбільше враження від наших дітей – слухняних, чемних і вихованих. Повірте я знаю, що говорю.

Матеріально-технічна база

1. Навчальний заклад розташований в одному приміщенні. Є спортзал, майстерня, актовий зал.

Учні навчаються у 13 класних кімнатах.

2. Перед початком навчального року був здійснений поточний ремонт приміщення за кошти батьків і спонсорів (Новоаврамівський цегельний завод), депутатом обласної ради (Мухтаров Фахраддін). Я вдячний батькам сучасного 5 класу, які з нашою допомогою зробили капітальний ремонт класу.

За кошти районного бюджету було придбано лінолеум на суму 18 тис. грн., а також встановлені двері в пристройку та куплено 4 замки.

Було придбано морозильну камеру вартістю 8000 грн. 3 пластикових вікна встановлено за кошти Супруна С.А.

Розпочався навчальний процес, але ми не зупинилися і продовжили працювати над поліпшенням матеріальної бази. Завдяки спонсорам АФ «Василівська» (3 дзеркала - 3 тис. грн.) і АФ ТОВ «Хорольська» (будівельні матеріали і спортивне обладнання - 4 тис. грн.). Також в цьому році ми відкрили клас танцю і фітнесу.

3. Під кінець року з обласного бюджету було виділено 110 тис. грн. і замінено 11 вікон, що дозволило поліпшити тепловий режим. Ще не закінчився навчальний рік, а ми вже приступили до ремонту.

Основними спонсорами є ви – батьки. Дякую!

Ведеться повий облік використаних коштів – акти, чеки.

Ми закуповуємо всі матеріали по дуже оптових цінах із безкоштовною доставкою.

Харчування

В цьому році харчування дітей здійснювалося за рахунок батьків та спонсорів, АФ ТОВ «Хорольська» забезпечила безкоштовне харчування дітей своїх пайовиків у початковій школі, а також забезпечила нам всім потребу в цукрі на весь навчальний рік. Овочами нас повністю забезпечило ФГ «Грунтознавець» і все це в комплексі дало змогу економії коштів.

 

З 1 січня 2017 року ми перейшли з районного відділу освіти у Новоаврамівську сільську раду.

6 квітня був створений власний відділ освіти та культури, який очолює Гавриленко С.М.

 

У нас вистачає проблем: треба міняти парти, які застаріли і морально, і фізично, потрібний новий комп`ютерний клас, треба встановлювати нові вікна і двері, потрібен не один автобус, ремонтувати систему опалення. Але є бачення проблем і навіть шляхи їх подолання. Надіюся на допомогу громади та держави, але головне це ми з вами, наша спільна праця, адже у нас всіх спільна мета – це виховання достойного громадянина України, справжньої людини.

 

Перелік навчальних програм які використовуються

у 2017 - 2018 навчальному році у Новоаврамівській гімназії

 

№з/п

Класи

Предмет

Програма

1

1-4 класи

Українська мова

Літературне читання

Англійська мова

Математика

Природознавство

Образотворче мистецтво

Трудове навчання

Основи здоров’я

Музичне мистецтво

Фізична культура

Інформатика

Основи здоров’я

Я у світі

Навчальні програми для ЗНЗ із навчанням українською мовою 1 – 4 класи, видавничий дім "Освіта", Київ, 2012 зі змінами, затвердженими МОН України наказом № 584 від 29.05.2015 та наказом від 05.08.2016 № 948 «Про затвердження змін до навчальних програм для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів»

2

5-9 класи

Українська мова

Г.Т.Шелехова, М.І. Пентилюк та ін.. Українська мова. 5 – 9 класи. Програми для ЗНЗ, затверджені наказом МОНмолодьспорту № 664 від 06.06.2012 зі змінами за наказом МОН України № 585 від 29.05.2015

 

 

Українська література

Р. В. Мовчан, К. В. Таранік-Ткачук, М. П. Бондар, О. М. Івасюк, С. А. Кочерга, Л. І. Кавун, О. І. Неживий, Н. В. Михайлова. Українська література. 5–9 класи. Програми для ЗНЗ, затверджені наказом МОНмолодьспорту № 664 від 06.06.2012 зі змінами за наказом МОН України № 585 від 29.05.2015

 

 

Іноземна мова

Іноземна мова. Програми для 5 – 9 класів ЗНЗ (наказ МОНмолодьспорт України № 664 від 06.06. 2012) зі змінами за наказом МОН України № 585 від 29.05.2015

 

 

Зарубіжна література

Світова література. Програми для ЗНЗ. 5 – 9 класи. (наказ МОНмолодьспорт України № 664 від 06.06. 2012) зі змінами за наказом МОН України № 585 від 29.05.2015

 

 

Історія України

Всесвітня історія

Історія України. Всесвітня історія. 5 – 9 кл. Програми для ЗНЗ (наказ МОНмолодьспорт України № 664 від 06.06. 2012) зі змінами за наказом МОН України № 585 від 29.05.2015

 

 

Інформатика

«Інформатика. Навчальна програма для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів».

http://old.mon.gov.ua/img/zstored/files/ПрограмаІнформатика5-9(травень2015)(1).doc

 

 

Музичне мистецтво

Музичне мистецтво. Навчальна програма для учнів 5 – 9 класів ЗНЗ (наказ МОНмолодьспорт України № 664 від 06.06. 2012)

 

 

Образотворче мистецтво

Образотворче мистецтво. Навчальна програма для учнів 5 – 9 класів ЗНЗ(наказ МОНмолодьспорт України № 664 від 06.06. 2012).

 

 

Математика

Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів «Математика. 5–9 класи» (авт. М. І. Бурда, Ю. І. Мальований, Є. П. Нелін, Д. А. Номіровський, А. В. Паньков, Н. А. Тарасенкова, М. В. Чемерис, М. С. Якір) зі змінами за наказом МОН України № 585 від 29.05.2015

 

 

Природознавство

Навч.програма для ЗНЗ: Природознавство; Біологія. 5 – 9 класи.- К.: Видавн.дім «Основа»,2013 (наказ МОНмолодьспорт України від 06.06.2012 р. № 664).

 

 

Трудове навчання

Сидоренко В. К. та ін. Трудове навчання. Навчальна програма для ЗНЗ.5 – 9 класи.(наказ МОНмолодьспорт України від 06.06.2012 р. № 664) зі змінами за наказом МОН України № 585 від 29.05.2015

 

 

Основи здоров’я

Бойченко Т. Є. Основи здоров’я.Програма для ЗНЗ.5 – 9 класи. (наказ МОНмолодьспорт України від 06.06.2012 р. № 664).

 

 

Фізична культура

Круцевич Т.Ю. та ін. Програма з фізичної культури для 5 – 9 кл. ЗНЗ (наказ МОНмолодьспорт України № 664 від 06.06. 2012).

 

 

Алгебра

Геометрія

Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів «Математика. 5–9 класи» (авт. М. І. Бурда, Ю. І. Мальований, Є. П. Нелін, Д. А. Номіровський, А. В. Паньков, Н. А. Тарасенкова, М. В. Чемерис, М. С. Якір) зі змінами за наказом МОН України № 585 від 29.05.2015

 

 

Географія

Навчальна програма для ЗНЗ 6-9 кл. Географія, К.:Видавничий дім «Освіта»,2013 зі змінами за наказом МОН України № 585 від 29.05.2015

 

 

Біологія

Програма з біології для 6-9 класів ЗНЗ, затверджена наказом МОН № 664
від 06.06 2012 р. зі змінами, затвердженими наказом Міністерства № 585 від 29.05.2015 № 585 (http://iitzo.gov.ua/serednya-osvita-navchalni-prohramy/

 

 

Фізика

Фізика. Програма для 7 – 9 класів. (наказ МОНмолодьспорт України від 06.06.2012 р. № 664) зі змінами за наказом МОН України № 585 від 29.05.2015

 

 

Хімія

Хімія 7-9 класи. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів (http://iitzo.gov.ua/serednya-osvita-navchalni-prohramy/ ).

 

 

Російська мова

Програма з російської мови для 5-9 класів (початок вивчення з 5 класу) для ЗНЗ з навчанням укр..мовою(укладачі Кураг Л.І., Корсаков В.О., Фідкевич О.Л., Ґудзик І.П.) 2013 рік

 

 

Правознавство

Правознавство. Практичний курс. 9 клас. (авт. Ремех Т.О., Пометун О.І.). Програма, затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 р. № 804

 

 

Художня культура

Мистецтво. Навчальна програма для учнів 5 – 9 класів ЗНЗ (наказ МОНмолодьспорт України № 664 від 06.06.2012

 

 

Мистецтво

Мистецтво. Навчальна програма для учнів 5 – 9 класів ЗНЗ (наказ МОНмолодьспорт України № 664 від 06.06.2012

3

10-11 класи

Українська мова

Мацько Л. І., Семеног О. М. Українська мова. Програма для ЗНЗ. 10-11 класи. Академічний рівень. Київ. Перун. 2010.

 

 

Українська література

Жулинський М. Г. та ін. Українська література. Програма для ЗНЗ. 10-11 класи. Академічний рівень. Київ. Перун, 2010

 

 

Іноземна мова

Програма для ЗНЗ. 10 - 11 класи. Іноземна мова. Київ. "Поліграфкнига". 2010.

 

 

Зарубіжна література

Програма для ЗНЗ. 10 - 11 класи. Світова література. Київ. "Поліграфкнига". 2010.

 

 

Історія України

Всесвітня історія

Програма для ЗНЗ. 10 - 11 класи. Історія України. Всесвітня історія. Профільний рівень/ Академічний рівень/ Рівень стандарту. Київ. "Поліграфкнига". 2010.

 

 

Правознавство

Програма для ЗНЗ. Правознавство. 10 клас. Рівень стандарту/ академічний рівень. Київ. "Поліграфкнига", 2010

 

 

Художня культура

Програми для ЗНЗ. 10 - 11 класи. Художня культура. Естетика. Академічний рівень/ Профільний рівень/ Рівень стандарту. Київ. "Поліграфкнига", 2010

 

 

Алгебра

Геометрія

Програма для ЗНЗ. 10 - 11 класи. Математика. Київ, "Поліграфкнига", 2010.

 

 

Біологія

Програма для профільного навчання учнів ЗНЗ. 10 – 11 класи. Тернопіль, "Мандрівець", 2011.

 

 

Географія

Програма для ЗНЗ. Географія. Рівень стандарту. Академічний рівень. 10 клас.Київ, "Поліграфкнига", 2010.

 

 

Фізика

Програми для ЗНЗ. 10 - 11 класи. Фізика. Рівень стандарту. Академічний рівень. Профільний рівень. Київ. "Поліграфкнига", 2010

 

 

Хімія

Програма для профільного навчання ЗНЗ. 10 – 11 класи. Тернопіль, "Мандрівець".2011.

 

 

Технології

Навчальна програма для ЗНЗ. Технології. 10 - 11 кл. Рівень стандарту, академічний рівень. Варіативні модулі. Кам'янець-Подільський, "Аксіома", 2010.

 

 

Інформатика

http://www.mon.gov.ua/

education/average/prog12

 

 

Захист Вітчизни

Програма для ЗНЗ. 10 - 11 класи. Захист Вітчизни. Рівень стандарту/ Академічний рівень. Київ. "Поліграфкнига", 2010.

 

 

 

Фізична культура

 

Круцевич Т.Ю., Дятленко С.М. Програма для ЗНЗ. 10 - 11 класи. Фізична культура. Профільний рівень, рівень стандарту.Київ. "Поліграфкнига", 2010.

 

 

Людина і світ

 Програма для ЗНЗ. 11 клас. Людина і світ. Рівень стандарту/ академічний     рівень. Київ. "Поліграфкнига", 2010

 

 

Екологія

 Рівень стандарту, академічний рівень.http://mon.gov.ua/content/%

D0%9E%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D0% B0/eko-st-ak.pdf

 

 

Економіка

 Програма для ЗНЗ. Економіка. 11 клас.Рівень стандарту, академічний рівень.   Київ,2010.

 

 

Астрономія

 Програми для ЗНЗ. 10 - 11 класи. Фізика. Астрономія. Київ. 2010.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites

 • Copyright MyCorp © 2018
  Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz