Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 16.12.2017, 04:16

Методична робота

Починаючи з 2016 - 2017 навчального року педагогічний колектив гімназії розпочав роботу над новою методичною проблемою “Розвиток професійної компетентності та педагогічної майстерності вчителів як основа моделювання інноваційного освітнього простору”. Творча група працює над розробленням плану впровадження даної методичної проблеми в навчально-виховний процес.

У гімназії впроваджується  технологія особистісно зорієнтованого навчання  з використанням інтерактивних методів  як необхідна умова   для розвитку здібностей і становлення особистості, рівного доступу до якісної освіти учнів сільської гімназії. З цією метою   створено модель особистісного  розвитку  гімназиста, використовуються різні типи  нестандартних  уроків, індивідуальні та групові форми роботи , викладаються  спецкурси та факультативи , працює шкільне наукове товариство.

Впровадження особистісно зорієнтованої моделі  навчально-виховного процесу в Новоаврамівській гімназії

Науково-методичні кафедри ведуть цілеспрямовану роботу  по впровадженню інноваційної технології особистісно орієнтованого навчання  з  використанням інтерактивних методів як необхідної умови для розвитку здібностей і становлення особистості, рівного доступу до якісної освіти учнів сільської гімназії. Для цього проводяться різні типи нестандартних уроків, використовуються індивідуально-групові форми роботи.

План роботи Новоаврамівської гімназії  над власною методичною проблемою

/Met-Robota/proekt_problemi_g-mnaz.doc

Інновації, над якими працює гімназія

/Met-Robota/pasport-nnovac-j_g-mnaz.doc