Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.04.2018, 19:14

06 березня 2013 року на базі

Новоаврамівської гімназії Хорольської районної ради

відбулося засідання районного семінару вчителів інформатики на тему
„Оновлення змісту, методів і форм навчально-виховногопроцесу з інформатики
відповідно до сучасних вимог суспільства"

Учасники семінару відвідали і оговорили урок з інформатики у 10 класі на тему
«Практична робота № 10. Фільтрування даних та обчислення підсумкових характеристик» та позакласний захід для учнів  9 класу "Конкурс знавців інформатики",
які підготував Димитров В.П., учитель інформатики
Новоаврамівської гімназії

Актуалізація знань

Виконання практичної роботи

Перевірка виконаної практичної роботи методом перегляду їх на екрані

Підведення підсумків. Виставлення оцінок.

Виступ команди "Однокласники"

Робота журі

Робота семінару в групах

Шановні відвідувачі!
Щиро вітаємо Вас з Новим 2013 роком!

Хай несе Вам Новий рік
Лише достаток на поріг,
Щоб добро в житті велося,
Все омріяне збулося!

Свято останнього дзвінка у Новоаврамівській гімназії.

Так несподівано і стрімко увірвалась у наше життя цьогорічна весна. І так же раптово до фінішу підходить нинішній навчальний рік у загальноосвітніх закладах України. Уже 3 травня для випускників 2012 року пролунав останній дзвінок.

У Новоаврамівській гімназії Свято останнього дзвінка пройшло за традицією урочисто і піднесено, в присутності учнів, батьків, громадськості.

Схвильовано лунає знайомий усім десятки років голос директора гімназії, Заслуженого учителя України Коротича Леоніда Прокоповича, який оголошує винесення прапора гімназії та підняття Державного Прапора. Звучить Гімн України.

Під звуки ліричної пісні класний керівник 11 класу Домненко Наталія Федорівна виводить своїх вихованців на урочисту лінійку.

Директор представляє присутнім гостей свята – представника Хорольської РДА, начальника фінансового відділу Косенка Г. О., сільського голову Самчука Д. А., голову піклувальної ради гімназії Яременка А. О.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Звірко Л. М. оголошує наказ про допуск до ДПА, вісі чують одинадцять знайомих прізвищ випускників із чудового класу математичного профілю. Ось вони - дівчатка у шкільній формі минулих років, що так і не відійшли в небуття, бо що є прекрасніше білосніжних фартушків та розкішних бантів, юнаки у дорослих чорних костюмах, краватках - наче до вінця. Обличчя схвильовані, урочисті, дещо розгублені. Невже це прощання? Із гімназією, із рідною домівкою, друзями, вчителями, таким безтурботним дитинством?

Попереду – такі важливі, важкі самостійні рішення, випробування у ДПА, ЗНО, пошук свого місця в житті.

Про це говорили душевними ліричними рядками ведучі Гашевська Маргарита та Звірко Олександр, ясі учні 10 класу, які прикололи кожному випускникові символічні дзвіночки.

Директор гімназії Коротич Л. П., гості свята Косенко Г. О.,          Самчук Д. А., Яременко А. О. говорили щирі напутні слова, бажали випускникам успішної здачі ДПА та ЗНО, правильного вибору професії, здійснення усіх мрій та задумів.

На очах випускників, учителів, батьків блищать сльози смутку і разом з тим відчувається гордість за цих прекрасних юнаків і дівчат, надію і майбутнє України.

А розвеселили учасників свята такі щирі і безтурботні першокласники, які звернулися до випускників із побажаннями і вручили їм квіти та повітряні кульки.

Тремтять від хвилювання голоси випускників, які виступають зі словами вдячності гімназії, учителям, батькам. Для них –  букети квітів і щирі поцілунки.

І вже злітають у небесну височінь різнокольорові кульки, і відносить їх легенький травневий вітерець далеко-далеко, символізуючи безмежні життєві дороги, що відкриваються перед випускниками у самостійному житті.

Лунає останній дзвінок… Щасти вам, дорогі випускники, на життєвому шляху, успіхів та здійснення усіх мрій і бажань.

Димитрова Н. А., учитель української мови і літератури.

22 вересня біля народного музею с.Новоаврамівки учні гімназії провели виставку "Свято квітів" присвячену визваленню Полтавщини від німецько-фашистських загарбників.

Вітаємо  з святом знань! В гімназії свято відбудеться 1 вересня о 9 годині.

25 та 26 червня в стінах гімназії пройшли зустрічі Випускників

через 10, 25 та 40 років!

Це випускники 1986 року!

«  Квітень 2018  »