Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 22.11.2017, 10:02

Педагогічні працівники

Кравченко Катерина Василівна

Закінчила Черкаський педагогічний інститут за спеціальністю „учитель української мови та літератури працює в навчальному закладі з 1983 року, викладає українську мову та літературу, класний керівник 7 класу. Учитель вищої кваліфікаційної категорії, відмінник народної освіти.

Бордюг Світлана Іллівна

Закінчила Полтавський педагогічний інститут за спеціальністю „учитель початкових класів‟. Працює в навчальному закладі з 1986  року, навчає учнів 1 класу. Учитель вищої кваліфікаційної категорії.

Домненко Наталія Федорівна

Закінчила Полтавський педагогічний інститут за спеціальністю „учитель біології та хімії ‟, працює в навчальному закладі з 1991 року, викладає біологію та хімію, класний керівник 10 класу. Учитель І кваліфікаційної категорії.

Тимошенко Валентина Іванівна

Закінчила Полтавський педагогічний інститут за спеціальністю „учитель математики‟, працює в навчальному закладі з 1994 року, викладає математику, класний керівник 8 класу. Учитель вищої кваліфікаційної категорії.

Ганзенко Олександр Васильович

Закінчив Гадяцьке культосвітнє училище за спеціальністю „керівник духових та естрадних оркестрів‟. Працює в навчальному закладі з 1994 року, викладає музичне мистецтво. Має кваліфікаційну категорію „Спеціаліст‟.

Теренько Олена Вікторівна

Закінчила Полтавський педагогічний університет за спеціальністю „учитель англійської мови та світової літератури‟, працює в навчальному закладі з 2006 року, викладає англійську мову та світову літературу. Учитель ІІ  кваліфікаційної категорії.

Пономаренко Ніна Ігорівна

Закінчила Кіровоградський педагогічний університет за спеціальністю „учитель української мови та літератури, англійської мови та світової літератури‟, працює в навчальному закладі з 2012 року, викладає англійську мову, світову літературу та російську мову, класний керівник 5 класу. Учитель ІІ  кваліфікаційної категорії.

Гавриленко Сергій Миколайович

Закінчив Полтавський педагогічний університет за спеціальністю „учитель історії та правознавства ‟. Працює в навчальному закладі з 2010 року, викладає історію. Учитель ІІ  кваліфікаційної категорії.

Кузьменко Олена Сергіївна

Закінчила Кременчуцьке педагогічне училище за спеціальністю „учитель початкових класів ‟ та Кіровоградський педагогічний університет за спеціальністю „учитель української мови та літератури та світової літератури ‟. Працює в навчальному закладі з 2008  року, навчає учнів 2 класу.  Учитель ІІ  кваліфікаційної категорії.

Овсієнко Тетяна Юріївна

Закінчила Глухівський педагогічний університет за спеціальністю „учитель початкових класів ‟. Працює в навчальному закладі з 2013  року, навчає учнів 4 класу.  Учитель ІІ  кваліфікаційної категорії.

Мар’ясова Євгенія Володимирівна

Закінчила Кременчуцьке педагогічне училище за спеціальністю „учитель початкових класів ‟ та Глухівський педагогічний університет за спеціальністю „учитель української мови та літератури. Соціальний педагог ‟. Працює в навчальному закладі з 2013 року.  Учитель ІІ  кваліфікаційної категорії.

Лозенко Наталія Олексіївна

Закінчила Полтавський педагогічний університет за спеціальністю „учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури та художньої культури‟, працює в навчальному закладі з 2011 року, викладає українську мову та літературу, світову літературу  та російську мову, класний керівник 11 класу. Учитель ІІ кваліфікаційної категорії.

Кохан Аліна Анатоліївна

Закінчила Полтавський педагогічний університет за спеціальністю „психологія, соціальна педагогіка. Працівник з дітьми з девіантною поведінкою  ‟. Працює в навчальному закладі з 2006 року практичним психологом, класний керівник 6 класу. Має І кваліфікаційну категорію.

Гавриленко Вікторія Володимирівна

Закінчила Полтавський педагогічний університет за спеціальністю „учитель історії та правознавства ‟. Працює в навчальному закладі з 2014 року, викладає історію та образотворче мистецтво, класний керівник 9 класу. Має кваліфікаційну категорію „Спеціаліст‟.

Панова Інна Валеріївна

Закінчила Полтавський педагогічний університет за спеціальністю "географія та економіка. Організатор туристично-краєзнавчої роботи". Працює в навчальному закладі з 2014 року, викладає географію та економіку, вихователь ГПД. Має кваліфікаційну категорію "Спеціаліст"

Ганзенко Любомира Петрівна

Закінчила Львівське педагогічне училище за спеціальністю „дошкільне виховання‟. Працює в навчальному закладі з 2010 року педагогом-організатором. Має кваліфікаційну категорію „Спеціаліст‟.

Романенко Ганна Олексіївна

Закінчила Гадяцьке культосвітнє училище за спеціальністю „бібліотечна справа‟. Працює в навчальному закладі з 1979 року бібліотекарем. Має кваліфікаційну категорію „Спеціаліст‟.

«  Листопад 2017  »