Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 25.02.2018, 18:07

Учнівське самоврядування

Організація діяльності учнівського колективу гімназії через дитячо-юнацьке об'єднанн "Лідер"

Щоб розвинути творчий потенціал та інтелект, навчити кожного гімназиста адаптуватися в майбутньому до будь-якого соціального середовища чи інформаційного простору, ми виробили модель особистісного розвитку школяра і втілюємо її через організацію роботи дитячо-юнацького об'єднання «Лідер».

Велику методичну допомогу у впровадженні цієї інновації надала доцент кафедри педагогічної майстерності Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Білик Надія Іванівна.  Спираючись на її рекомендації, створюючи модель учнівського самоврядування в гімназії, ми намагаємося втілити в життя мрію про дитячу самостійність.

Органи учнівського самоврядування Новоаврамівської  гімназії

Дитячо-юнацьке обєднання «ЛІДЕР»

Щоб життя в гімназії  було цікавим, веселим та змістовним, ми створили таку модель учнівського самоврядування, метою якої є залучення широкого загалу учнів до управління шкільним життям, отримання підлітками практичного досвіду, навичок управлінської діяльності, з яким вони можуть краще адаптуватися у дорослому житті, всебічне виховання учнів через участь в органах учнівського самоврядування, а саме дитячо - юнацького об'єднання «Лідер», до якого входять учні 5-11 класів. Вже п’ятий рік в гімназії діє це об'єднання. Кожного року сама його структура змінювалася і удосконалювалася, враховуючи напрямки роботи.
        Керує дитячо-юнацьким об'єднанням Президент гімназії, який обирається на демократичних засадах таємним голосуванням учнями та учителями.

«  Лютий 2018  »