Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 23.08.2019, 05:49

ОЗ "Новоаврамівський ліцей"

Учням

Інформація щодо обмеження перебування дітей у громадських місцях:

ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

У питанях, що стосуються збереження життя чи здоров’я, захисту прав та інтересів дитини, ви можете звернутися до

Національної дитячої «гарячої» лінії – 116 111,

яка є безкоштовною, анонімною, конфіденційною й консультує по буднях з 12 до 20 години, у суботу – з 12 до 16 години. Консультацію проводять компетентні у дитячих питаннях психологи, соціальні педагоги, соціальні працівники та юристи.

ЗНО-2019

ПЕРЕБІГ РЕЄСТРАЦІЇ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО – 2019

Спливають терміни реєстрації на ЗНО-2019: 18.03.2019 – останній день подання документів для осіб, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, 25.03.2019 – для осіб, які вже мають повну загальну середню освіту. До 25.0.32019 триватиме внесення змін та перереєстрація на ЗНО.

Станом на 15.03.2019 по області зареєстровано понад 10 839 особи, що становить 86 % від запланованої кількості по регіональному центру (за темпами реєстрації область перша по Україні).

Найбільш обирані предмети для складання ЗНО після української мови та літератури - історія України, математика, англійська мова (інформацію у розрізі районів та обраних предметів надсилаємо у додатку)

На сьогодні для участі у ЗНО в Полтавській області зареєструвалося 22 особи, для яких будуть створені особливі умови в пунктах проведення ЗНО.

Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, 057 705 15 64. Додаткова інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст із зв’язків з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496, канал Telegram t.me/zno2018kh

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2019

До 30 квітня 2019 року на сайті Українського центру оцінювання якості освіти будуть розміщені запрошення-перепустки (які учасникам потрібно роздрукувати самостійно).

Учасникам ЗНО-2019 потрібно заздалегідь ознайомитися із маршрутами доїзду до пунктів проведення ЗНО. У день проведення ЗНО необхідно своєчасно (триває з 10.15 до 10.50) прибути до пункту ЗНО з Сертифікатом, паспортом (або іншим документом, серія та номер якого вказані в Сертифікаті), запрошенням-перепусткою.

Учасники, які запізнились, до пункту проведення ЗНО не допускаються.

У разі пред’явлення копій Сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, учасник зовнішнього оцінювання до пункту ЗНО не допускається.

Харківський РЦОЯО окремо нагадує, що учасникам ЗНО заборонено використовувати засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації з часу входу і до моменту виходу з пункту проведення ЗНО.

Також, учасникам забороняється в день тестування:

1) приносити до пункту зовнішнього оцінювання небезпечні предмети або речовини, що становлять загрозу для життя та здоров'я людини;

2) протягом часу, відведеного для виконання сертифікаційної роботи: заважати іншим учасникам зовнішнього оцінювання виконувати роботу; спілкуватися в будь-якій формі з іншим учасником зовнішнього оцінювання під час виконання сертифікаційної роботи; списувати відповіді на завдання сертифікаційної роботи в іншого учасника зовнішнього оцінювання; виносити за межі аудиторії зошити із завданнями сертифікаційної роботи, їх окремі аркуші, бланки відповідей; мати при собі або на своєму робочому місці засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання (крім дозволених виробів медичного призначення, про наявність яких учасник зовнішнього оцінювання повинен повідомити працівникам пункту зовнішнього оцінювання до початку виконання роботи);

3) псувати майно закладу, у приміщенні якого розміщується пункт зовнішнього оцінювання, чи майно осіб, які перебувають у такому пункті;

4) персоналізувати сертифікаційну роботу.

У разі порушення однієї або кількох вимог, учасник за вимогою осіб, відповідальних за організацію та проведення ЗНО, має повернути їм матеріали зовнішнього оцінювання та залишити пункт ЗНО. Результат ЗНО в такому випадку анулюється Українським центром на підставі рішення апеляційної комісії за поданням регламентної комісії.

Інформація щодо підсумків реєстрації на ЗНО-2019 додається.

Додаткова інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст із зв’язків з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496. Більше новин про ЗНО на каналі Харківського РЦОЯО Telegram t.me/zno2018kh., а також у Facebook, Instagram, Twitter.

«  Серпень 2019  »