Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 22.11.2017, 10:01

Видатні випускники

ПОЛЕ СЛАВИТЬСЯ ВРОЖАЄМ, А ШКОЛА - ВИПУСКНИКАМИ

Справжньою гордістю нашого навчального закладу є наші випускники: Герой Соціалістичної Праці, колишній голова місцевого колгоспу «Червона зірка» І.М. Мовчан; генерал-майор М. Н. Чорненький; генерал-майор М. К. Тур;  полковник єдиного в Радянському Союзі кінного полку, підпорядкованого Міноборони СРСР та кіностудії  «Мосфільм», що брав участь у зйомках історичних кінокартин, зокрема, режисера Бондарчука «Війна і мир» М.К.Барило; М.Г.Безкоровайний – директор Лубенського фармацевтичного заводу; Г.А.Іващенко – директор заповідника, старший науковий співробітник Інституту ботаніки Академії Наук Казахстану, кандидат біологічних наук; Годзь В.О. – Заслужений працівник с/г України, голова СВК «Зоря»; Сухацький О.П. – Заслужений працівник культури України. Авторитет нашого закладу плекали  учителі Тур К.С.– відмінник народної освіти СРСР, учитель математики, заступник директора; Могиленко Ф.О. – вчитель історії, відмінник народної освіти України, старший учитель, засновник першого  на Полтавщині сільського народного історично-краєзнавчого музею; учителі - методисти   Годзь В.Д, Волошин М.П., Кривошти О.О., старший учитель Мошинська Л.І.

Ми гордимося недавніми випускниками: Годзь С. В. -  підполковник Збройних Сил України; Гаркавенко О. М.  - головний лікар ЦРЛ міста Пирятин ; Димитрова В. В. – викладач Харківського Національного університету; Димитрова Л. В. – аспірант інституту ботаніки АН України; Сулим І. Я. – аспірант інституту хімії АН України; Лабець С. В.– начальник розшукового відділу Української іноземної юридичної колегії; Буряк О. Д.– поетеса, кореспондент обласного радіо та багато інших

СУЛИМ  ІРИНА  ЯРОСЛАВІВНА

Випускниця 1998 року, нагороджена золотою медаллю «За особливі успіхи у навчанні».
2003 р. - закінчила природничий факультет Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника.
2003-2006 рр. - навчання в аспірантурі Інституту хімії поверхні ім. О. О. Чуйка НАН України.
2007 р. - кандидат хімічних наук зі спеціальності "фізика і хімія поверхні".
науковий співробітник відділу оксидних нанокомпозитів Інституту хімії поверхні ім. О. О. Чуйка НАН України (м. Київ), завідувач відділу аспірантури.
Співавтор 32 наукових робіт.

Димитрова Валентина Володимирівна

У 1998 закінчила з золотою медаллю «За особливі успіхи у навчанні» Новоаврамівську середню школу.

Отримавши диплом з відзнакою факультету іноземних мов Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Валентина Димитрова працювала викладачем кафедри фрацузької філології у своїй альма-матер з 2003 по 2006.

Успішно пройшовши конкурс стипендій при Посольстві Франції в Україні, Валентина отримала диплом магістра університету Ліон 2 (Франція), після чого вступила до аспірантури цього універстету, де працює над дисертацією «Медіа та формування політичних ідентичностей у сучасній Україні». З 2008 по 2010 Валентина Димитрова викладає в Інституті коммунікації університету Ліон 2, з 2010 року – в  Інституті політичних студій міста Ліон. Валентина Димитрова автор кількох публікацій, присвячених питанням ролі мас медіа та Інтернету у формуванні політичних ідентичностей та висвітленню Помаранчевої революції в українській і французькій пресі. Валентина мала нагоду представляти свої дослідження в рамках міжнародних конференцій : Нант (Франція), Болонья (Італія), Лозанна (Швейцарія), Торонто (Канада), Тарту (Естонія), Відень (Австрія).

Димитрова Людмила Володимирівна

Науковий співробітник відділу ліхенології та бріології Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України, кандидат біологічних наук.

У 2000 закінчила з золотою медаллю «За особливі успіхи у навчанні» Новоаврамівську середню школу. У 2005 році закінчила біологічний факультет Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна та отримала диплом з відзнакою. У 2009 році успішно захистила кандидатську дисертацію на тему «Епіфітні лишайники та мохоподібні як індикатори стану атмосферного повітря міста Києва» за спеціальністю екологія у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Нині є співвиконавцем двох міжнародних наукових проектів («Структура пралісів та біорізноманіття», Україна – Швейцарія; «Аридні лишайники у Червоній книзі України», Україна – Великобританія).

Автор понад 24 наукових публікацій у вітчизняних та закордонних журналах, у тому числі у колективних монографіях («Флора лишайників України», т. 2, вип. 3, "Екологічна енциклопедія”, "Ліхеноіндикація”, "Переяслав-Хмельницький. Природа: рослинний світ” та ін.).

Наукові інтереси:

Біорізноманіття та екологічні особливості лишайників України

Збереження та охорона біорізноманіття

Біоіндикація та біомоніторинг стану навколишнього середовища

Громадсько-суспільна діяльність:

Науковий секретар відділу ліхенології та бріології Інституту ботаніки НАН України

Член Українського ботанічного товариства (з 2010 року)

Член Ради молодих дослідників Інституту ботаніки НАН України (з 2009 року)

Член організаційного комітету щорічної міжнародної конференції "Актуальні проблеми ботаніки та екології” (з 2009 року)

«  Листопад 2017  »