Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 16.11.2018, 02:46

ОЗ "Новоаврамівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"

Головна » 2015 » Травень » 12 » 70-річчя Перемоги
70-річчя Перемоги

Учні та вчителі гімназії взяли активну участь у заходах до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни, які проходили у селі та області з 7 по 10 травня.

7 травня учнів та вчителів гімназії запросила до Новоаврамівського краєзнавчого музею на  зустріч із ветеранами Другої світової війни: Керекелицею Григорієм Даниловичем, Ватулею Борисом Миколавичем та Савченком Іваном Оменійовичем - директор музею Микитенко Світлана Василівна. На зустрічі також були присутні: колишній голова Ради ветеранів Ковбаса Олександр Олексійович, голова Ради ветеранів Безніщенко Віра Дмитрівна, сільський голова Самчук Дмитро Андрійович, сільський бібліотекар Смирнова Марія Олександрівна.

Сивочолі ветерани зі сльозами на очах ділилися з присутніми своїми гіркими спогадами. Але ще тяжчими вони були через те, що відгукувалися в душах присутніх болем сучасних подій на Сході України. Щирими і щемливими були і слова дітей, учнів гімназії, у яких звучали побажання здоров'я і миру ветеранам.

8 травня у Новоаврамівському будинку культури відбувся концерт "Ніколи знову. 1939-1945", присвячений Дню пам'яті і примирення. Зі сцени лунали  пісні воєнних часів та сучасних авторів, щирі слова, які нікого не залишили байдужими. Учні, учителі, працівники будинку культури, сільський голова та Рада ветеранів привітали воїнів Другої світової та дітей війни щирими словами та квітами.

9 травня відбувся мітинг-реквієм біля пам'ятника загиблим воїнам часів ІІ Світової війни. Глибоким і змістовним був виступ директора гімназії Лариси Миколаївни, яка наголосила на визначній ролі України у визволенні світу від фашистської чуми. Урочисто і стривожено прозвучали прізвища односелців, які загинули або отримали поранення у часи війни. Хвилиною мовчання і покладанням квітів присутні вшанували пам'ять загиблих.

Переглядів: 190 | Додав: Новоаврам | Рейтинг: 5.0/1
«  Травень 2015  »