Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 16.10.2018, 00:42

ОЗ "Новоаврамівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"

Головна » 2016 » Лютий » 22 » День пам'яті Героїв Небесної Сотні
День пам'яті Героїв Небесної Сотні

"Ангели Майдану"

З 18 по 20 лютого український народ проводить дні жалоби. Минає річниця трагічних подій на майдані Незалежності, коли під час революції Гідності було поранено більш як тисячу людей, загинуло понад 100 протестувальників. Сьогодні ми їх називаємо Небесною сотнею.

19  лютого 2016 року  0 13 годині в Новоаврамівській гімназії відбувся виховний  захід  вшанування пам′яті Героїв Небесної сотні «Ангели майдану». Загальношкільна виховна година була організована класними керівниками Гавриленко В.В. та Кравченко К.В.

Звучав гімн України, було запалено свічку пам′яті, оголошено хвилину мовчання. Учні декламували вірші, які супроводжувалися презентацією, звучали пісні: «Україно!»у виконанні вчителя музики Ганзенка О.В., «Повертайся, солдате» - учителя історії Гавриленко В.В., «Не спи, моя рідна земля» у виконанні учнів  10 класу Остапенка Віталія та Костенко Яни,  «Небесна сотня» - Костенко Віталіна 11 клас та Романенко Вікторія 9 клас. Переглянули відео «Портрети загиблих на майдані».

Вшанувати  пам′ять Героїв Небесної сотні прийшли Димитрова Н.А. – вчитель (зараз перебуває на заслуженому відпочинку), Романова Т.А. – художній керівник будинку культури, яка виконала пісню,  Микитенко К.С. – завідуюча Новоаврамівським краєзнавчим музеєм.

Учитель історії Гавриленко В.В. створила куточок «Герої Небесної сотні».

Гідність, відданість та патріотизм засяяли новими гранями, стали своєрідним поштовхом для переосмислення глибокої суті людського буття.

Ми в глибокій скорботі й з великою нашою вдячністю знову і знову згадуємо Героїв Небесної сотні, котрі відтепер і довіку споглядатимуть за нами та нашими вчинками.

Переглядів: 138 | Додав: Новоаврам | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2016  »