Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 22.11.2017, 09:59

Головна » 2014 » Грудень » 19 » День Святого Миколая
День Святого Миколая

Одним з найулюбленіших дитячих свят є день Миколая, який щороку святкують в Україні 19 грудня. Діти з нетерпінням чекають щедрого Миколая, пишуть йому листи, вивчають вірші, співають пісні. І приходить він щоразу в кожну хатину й обдаровує кожну дитину. Він любить усіх людей, та найбільше – слухняних і добрих дітей. Саме такими є учні гімназії, тому щедрий святий не оминув в цей день наш навчальний заклад.

Першими сьогодні отримали подарунки наймолодші наші гімназисти – першокласники. Керуючий Попівським відділенням агрофірми «Василівська» Яценко В’ячеслав Григорович вручив їм від Святого Миколая конструктор, пазли, казки, настільну гру і, звичайно ж, солодощі. Щедрі першокласники запросили до себе на гостину всіх учнів початкової школи.

Святковий дух протягом дня відчувала і решта гімназистів. Свято продовжилося: діти переглянули мультфільм «Ти знаєш, де живе Миколай», читали вірші і, незалежно від віку, радо зустріли Миколая, який нікого не залишив без уваги та солодкого подарунка і від щирого серця побажав:

«Тіштеся, радійте діти

Та горніться до освіти,

Хай пожиток із вас буде,

Як вже вийдете у люди.

Дуже прошу: обминайте