Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 22.11.2017, 10:05

Головна » 2014 » Жовтень » 1 » День Визволення Хорольщини
День Визволення Хорольщини

Напередодні дня визволення Хорольщини від німецько-фашистських загарбників 11-тикласників Новоаврамівської гімназії запрсив до себе сільський музей. Його завідуюча Микитенко С.В., сільський бібліотекар Смирнова М.О., учитель музики Ганзенко О.В. організували зустріч випускників з ветераном Великої Вітчизняної війни Савченком І.О., а також із дітьми війни: Волошином С.Г., Євтушенко М.С., та головою ради ветеранів Безніщенко В.Д.

Головний мотив заходу: війна не має права на існування, бо несе за собою СМЕРТЬ!!! І другий мотив: Україні - жити!

Сльози на очах і гостей і організаторів свідчили про душевну єдність і готовність захищати рідну землю від ворога.

22 вересня учні 10-11 класів відвідали відділення табору смерті "Хорольська яма". Вчитель історії Звірко Лариса Миколаївна розповіла історію його виникнення та жахливі поневіряння, яких зазнали тут в'язні.

Також старшокласники відвідали хорольський Бабин Яр - місце масового розстрілу жителів єврейської національності у жовтні 1941 року. Учні з великою увагою і зацікавленістю слухали учителя і були вражені й збентежені водночас, адже така болюча, страшна історія рідного краю нікого не може залишити байдужим.

До Дня визволення Хорольщини і Полтавщини від німецько-фашистських загарбників 23 вересня у нашій гімназії була проведена виставка композицій.

Комісія відзначила композиції учнів 11, 10, 5, 7 та 2 класів, які відповідали змісту та тематиці свята, естетично оформлені композиції і підібрані гарні квіти в учнів 1,3,4,6,8 і 9 класів.

Своє оригінальністю відрізнялися такі композиції: 1 клас - "Ми українці - воля в нас одна"!; 2 клас - "Квітни, моя Україно!"; 3 клас - "Барви України"; 4 клас - "Посміхніться, люди! Нам єднатись час!"; 5клас - "О, прапор наш..."; 6клас -" Одна єдина - квітуча Україна"; 7клас - "Українкою я народилася"; 8клас - "Не чіпайте мою Україну - я за неї всі муки знесу"; 9 клас - "Всі думали, що Україна стала на коліна..."; 10 клас  - "Я не окраїна! Я не руїна! Я Україна!"; 11 клас - " Помолимось за Україну. Горять запалені свічки...", "О, Боже, збережи нам Україну! Вона для нас єдина і одна!", " За руки візьмемося міцно всі від Донбасу до Дніпра..."

Приємно розуміти, що наші випускники вже свідомо розуміють нинішній стан в Україні і задумуються над своїм майбутнім. Все це вони показали у своїх композиціях.

Шкільний бібліотекар Романенко Г.О. зробила тематичну виставку літератури, присвячену визволенню Хорольщини від німецько-фашистських загарбників і розказала дітям коротенький зміст книжки "Хорольська яма"

Переглядів: 379 | Додав: Новоаврам | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2014  »