Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 22.11.2017, 10:02

Головна » 2014 » Листопад » 15 » Ювілей гімназії
Ювілей гімназії

14 листопада 2014 року в стінах Новоаврамівської гімназії зібралися учні, учителі, громадськість, випускники різних поколінь, щоб відзначити відразу кілька дат: 145-ту річницю відкриття земської школи, 80-річчя відкриття середньої школи та 10-річчя гімназії. Це свідчить, що історія освіти у Новоаврамівці має давні і славні традиції!

На свято завітали гості: виконуюча обов'язки голови Хорольської районної ради Т.П. Качаненко, заступник голови Хорольської РДА І.О. Штейнберг, начальник відділу освіти, молоді та спорту Хорольської РДА І.М. Потерайло, головний спеціаліст відділу освіти Л.М. Костиренко, методист методичного кабінету А.А. Шип, сільські голови сіл Новоаврамівки та Ковалі, екс-директор Новоаврамівської гімназії Л.П. Коротич, члени піклувальної ради гімназії, ветерани педагогічної праці.

Добрі слова, щирі побажання, теплі спогади об’єднали всіх присутніх і створили в залі надзвичайну атмосферу. Приємним додатком до свята стали подарунки, отримані від гостей, випускників та господарюючих суб’єктів: фермерського господарства «Агростарт» (керівник – Барило Ю. В.), ТОВ агрофірма «Хорольська» агропромхолдингу «Астарта-Київ» (керівник – Кандиба П. О.), СТОВ «Ковалі» (керівник – Барило Н. К.), ПП «Новоаврамівське» (керівник – Супрун С. А.), приватного підприємця Хоменко Л. В., спілки співвласників майнових паїв (керівник – Яценко В. Г.).

Коли у вікна вересень покличе

І вимережить золотом гаї,

Я знову встану на сві рано,

Щоби вклонитись, школо, мудрості твоїй.

Спочатку ми, а потім наші діти

Поріг цей переступлять в свято день,

Та перед цілим неозорим світом

Я знаю: в майбуття щасливе йдем,

Немов на сповідь. Бо твої ми, школо, діти

Відтоді, як невміла ще рука

На аркуші писала першу букву

Під перегуки невгамовного дзвінка.

І, що б нам не судилося надалі,

Одвіку, доки будуть вчителі,

Через усі і радощі, й печалі:

Ця школа – найдорожча на землі!

Переглядів: 206 | Додав: Новоаврам | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2014  »