Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 22.11.2017, 10:05

Головна » 2016 » Січень » 2 » Новий рік
Новий рік
Настало найяскравіше, одне із найгарніших свят на світі, яке відгукується особливими мелодіями в серцях дорослих і дітей, щедро даруючи людям по всій землі радість і добро, сміх та веселощі, а найголовніше - віру в диво.А в душі оживає казка. Та давня-давня, коли ти був маленьким і чекав на Діда Мороза. Чекав з таким трепетом і надією, що довго не засинав, а сподівався хоч краєчком ока побачити його, сказати йому добре слово за подарунки, які на ранок будуть обов’язково під зеленою пахучою ялинкою... Діти всієї планети з нетерпінням чекають цього свята і намагаються наблизити його. Учні Новоаврамівської гімназії почали закликати Новий рік з 23 грудня. Одягли гарні костюми, співали пісні, розказували вірші, демонстрували театралізовані дійства. Це була справжня казка. Учні 1-7 класів підготували 2 велих концерти, які відвідали учителі, батьки, рідні учнів. Особливими гостями були сілький голова Микитенко Світлана Василівна та заступник генерального директора ТОВ "Агрофірма "Хорольська"" із соціальних питань Коряк Володимир Федорович, які привезли не лише гарні привітання, а й багато подарунів для дітей. 25 грудня відбувся новорічний вечір для старшокласників, який ряснів веселими сценками, постановками, новорічними піснями, віршами, танцями, мелодіями та веселим сміхом. Проходять роки, а та давня казка залишилася з нами на все життя. І, будучи вже дорослими, ми так само чекаємо новорічного дива, яке повинно статися в цю чарівну і казкову ніч. Так добре, коли це диво все ж стається. Хоч на одну мить свято Нового року повертає нас у чарівну казку, повертає в пору дитинства і юності, до тих дивних і неповторних хвилин щастя, яке ми вже колись відчували. І кожного Нового року ми знову і знову чекаємо дива, неповторної казки. То ж хай у кожного з вас буде Новий рік щасливим і радісним, наповнений по самі вінця щастям і казкою. Щасливого Нового року вам, люди!
Переглядів: 120 | Додав: Новоаврам | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2016  »