Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 16.10.2018, 00:44

ОЗ "Новоаврамівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"

Головна » 2014 » Червень » 12 » Пришкільний табір праці та відпочинку "Романтик" 2014
Пришкільний табір праці та відпочинку "Романтик" 2014

Ми працюємо!

Літо – це пора  розваг, відпочинку, загартування. Найкращий спосіб відпочинку – організований, коли діти мають можливість спілкуватися,  змагатися, вдосконалюватися, розвивати свої творчі можливості  не стихійно, а під пильним доглядом дорослих.  І  що важливо — все це  відбувається у вільній формі, коли  вони  мають вибір, можуть  гратися, займатися  цікавими справами на свій власний розсуд. Романтика, гра, мрія повинні супроводжувати дитину повсякчас. Роль вихователів – спрямовувати енергію та ініціативу дітей у правильне русло.  Це і є основним правилом нашого пришкільного оздоровчого табору «Романтик», відкриття якого відбулося 2 червня. Протягом трьох тижнів тут відпочиватимуть учні 7-8 та 10 класів. Тож якщо ви бажаєте весело та цікаво провести час зі своїми однокласниками, друзями та улюбленими вчителями J, то вам до нас!

Виховна робота у пришкільному  таборі «Романтик» базується на розвитку дитячої ініціативи, самодіяльності, колективної творчої справи й полягає у проведенні кожного дня змістовної, цікавої, активної справи. Звичайно, що реалізація завдань змісту роботи залежить від педагогічного колективу, його виховного потенціалу та майстерності. З дітьми працюють прекрасні учителі – вихователі: начальник табору Пономаренко Н. І., Микитенко Л. О., Кравченко К. В., Домненко Н. Ф., Теренько О. В., Гавриленко С. М., Романов О. А., Лозенко Н. О., Ганзенко О. В. та Ганзенко Л. П., які забезпечують виконання дітьми розпорядку дня, організовують їх побут і готують та проводять оздоровчі та виховні заходи згідно з режимом дня та планом виховної роботи табору.

План виховної роботи насичений різноманітними заходами та складається з урахуванням побажань дітей. Враховуючи всі об'єктивні та суб'єктивні можливості, рівень розвитку й вихованості та реальні запити учнів, проводиться виховна робота, яка має на меті комплексну реалізацію пріоритетних напрямів виховання, зокрема патріотичного, морального, естетичного, фізичного, екологічного, які тісно взаємопов'язані, доповнюють одне одного. Виховна робота у «Романтику» формується в напрямах: спортивно-оздоровча, художньо-естетична, краєзнавча та гурткова робота.

Спортивно-оздоровчий напрям роботи включає в себе різноманітні спортивні змагання (веселі старти, футбольний турнір, турнір із шахів). За проведення цих заходів на належному рівні відповідає учитель фізичного виховання, наш спортивний інструктор Романов О. А. Кожний ранок у таборі починається з ранкової гімнастики, яку проводить Олексій Анатолійович розом з учителем-вихователем на свіжому повітрі в затишних куточках подвір'я гімназії.

Особливою популярністю користується у вихованців художньо-естетичний напрям роботи, бо саме заходи такої спрямованості сприяють розвитку обдарованості, дозволяють учням реалізувати свої творчі можливості, спробувати себе в різних ролях, проявити свій творчій потенціал.

Краєзнавчий напрям виховної роботи - це різноманітні екскурсії та подорожі стежинами рідного села.

У нас ще чимало запланованих цікавинок, тож ласкаво просимо до табору «Романтик»!!! J

Переглядів: 285 | Додав: Новоаврам | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2014  »