Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 16.12.2017, 04:20

Головна » 2017 » Березень » 24 » Семінар учителів математики
Семінар учителів математики

10 березня 2017 року на базі Новоаврамівської гімназії відбулося засідання районного методичного об’єднання учителів математики на тему „Формування ключових компетентностей на уроках математики“. Семінар відкрила Костиренко Л.М., завідувач районного методичного кабінету, потім слово взяв директор навчального закладу Романов О. А. Він розповів про традиції математичної освіти Новоаврамівської гімназії та теплим словом згадав вчителів математики, якими славилася в свій час Новоаврамівська школа: Тура К.С., Волошин М.П, Кривошту О.О.

Потім роботу засідання продовжив виступ учителя математики Новоаврамівської гімназії Микитенко Л.О., яка ознайомила присутніх із власним досвідом роботи щодо формування ключових компетентностей на уроках математики. Вона кожному учаснику семінару презентувала книжечку, де було висвітлено теоретичні відомості з даного питання та зібрано 50 задач практичного змісту для учнів різних класів. Для того, щоб виступ не був голослівним, Людмила Олександрівна провела фрагмент уроку з геометрії у 8 класі „Крокуємо з Піфагором“, де продемонструвала методи і прийоми формування математичних компетентностей учнів.

Потім учитель математики Новоаврамівської гімназії Тимошенко В.І. продовжила роботу з обміну досвідом і представила до уваги присутніх урок алгебри у 8 класі на тему „Розв’язування квадратних рівнянь“, де показала які форми і методи використовує для формування та розвитку знань, умінь та навичок учнів.

Далі за круглим столом учителі математики району розповіли які саме з математичних компетентностей вони встигли помітити на проведених уроках, після чого їх було запрошено на математичне свято „Математика навколо нас“, яке підготували учитель математики Микитенко Л.О. та керівник театрального гуртка гімназії, учитель української мови та літератури Кравченко К.В.

По закінченню виховного заходу керівник РМО Плема Я.В. провела майстер-клас „Розв’язування задач третьої частини сертифікаційної роботи при підготовці учнів до ЗНО“.

А Костиренко Л.М. розповіла про дослідження РІSA – тестування навичок і знань 15-річних учнів, яке буде проведено і в Україні у 2017 – 2018 р.р. Наприкінці семінару вчителями було вироблено методичні рекомендації для запровадження в практику роботи.

Переглядів: 65 | Додав: Новоаврам | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »