Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.04.2018, 19:13

Головна » 2017 » Травень » 11 » Семінар учителів початкових класів
Семінар учителів початкових класів

04 травня 2017 року на базі Новоаврамівської гімназії відбулося засідання районного методичного об’єднання учителів початкових класів „Школа учителя 4 класу“ на тему «Якісна початкова освіта – запорука успішного навчання сучасного школяра». Семінар відкрила методист РМК Олексюк О.О., потім слово взяв директор навчального закладу Романов О. А., який розповів про традиції початкової освіти Новоаврамівської гімназії.

Потім роботу засідання продовжив виступ голови РМО учителів початкових класів Данилейко Т.М., яка ознайомила присутніх з реалізацією компетентнісного підходу щодо викладання предметів початкової школи відповідно до оновлених навчальних програм. Також вона розповіла про проведення ДПА у 4 класі у 2016-2017 навчальному році та про взаємозв`язок школи і батьків у формуванні предметних компетентностей.

Далі слово взяла вихователь ДНЗ «Барвінок» Дорошенко Т.В. і розповіла про формування життєвих компетентностей дошкільника шляхом реалізації програми «Впевнений старт».

Потім учитель 4 класу Бордюг С.І. провела відкритий урок української мови у 4 класі з теми «Узагальнення знань і вмінь по темі «Дієслово»».

Після закінчення уроку практичний психолог Новоаврамівської гімназії Кохан А.А. виступила з темою «Готовність дитини до навчання у школі та її соціальна адаптація», після чого всіх було запрошено на літературно-музичний калейдоскоп «Кращої, ніж рідна, мови не буває!», який підготували учитель української мови та літератури Кравченко К.В. та учитель початкових класів Овсієнко Т.Ю.

По закінченню літературно-музичного калейдоскопу відбулося обговорення уроку та виховного заходу, підсумки засідання підвела голова РМО учителів початкових класів Данилейко Т.М.

Наприкінці семінару вчителями було вироблено методичні рекомендації для запровадження в практику роботи.

Переглядів: 87 | Додав: Новоаврам | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2017  »