Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 16.11.2018, 02:32

ОЗ "Новоаврамівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"

Головна » 2015 » Жовтень » 12 » Свято Першого дзвоника
Свято Першого дзвоника

Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці міст і сіл розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

1 вересня до гімназії завітали ті, для кого цей день особливий: учні гімназії, працівники навчального закладу, батьки, рідня учнів та почесні гості: депутат Дніпропетровької обласної ради Мухтаров Фахраддин Аладдин-огли, Новоаврамівський сільський голова Самчук Дмитро Андрійович, Ковалівський сільський голова Дембовська Олена Андріївна, директор СТОВ «Ковалі» Барило Надія Корніївна, заступник генерального директора ТОВ «Агрофірма «Хорольська»» із соціальних питань Коряк Володимир Федорович, директор виробничого підрозділу «Зоря» ТОВ «Агрофірма «Хорольська»» Масляний Андрій Андрійович, керуючий Попівським відділенням агрофірми «Василівська» Яценко В’ячеслав Григорович, Заслужений учитель України Коротич Леонід Прокопович, методист відділу освіти, молоді та спорту Хорольської РДА Шип Анжеліка Анатоліївна.

На подвір’ї святкового настрою додавали мелодії, що дарував духовий оркестр під керівництвом учителя гімназії Ганзенка Олександра Васильовича.

На урочистій лінійці з привітаннями та побажаннями виступили директор гімназії, гості, одинадцятикласники, для яких перший шкільний дзвінок лунав востаннє та першокласники, що вперше переступили поріг гімназії у якості учнів.

Директор представила новопризначених педагогів: Пилипенко Вікторію Олександрівну – заступника директора з навчально-виховної роботи, Гавриленко Вікторію Володимирівну – учителя історії, Панову Інну Валеріївну –  учителя географії.

Звісно, гості прийшли з подарунками. Гімназія отримала новий сучасний ноутбук та принтер від Мухтарова Фахраддина Аладдин-огли, продукти для харчування учнів від СТОВ «Ковалі», першокласники – м’який теплий килим для ігор від агрофірми «Хорольська» та набори канцелярського приладдя від агрофірми «Василівська». З рук директора гімназії першокласники отримали новенькі учнівські квитки та побажання вчитися тільки на «12», любити рідну мову і землю, поважати працю і знання, бути сумлінними і розумними учнями. Директор гімназії висловила щиру подяку всім, хто доклав зусилля, кошти та працю для якісної підготовки навчального закладу до нового навчального року: батькам, технічному персоналу та педагогічним працівникам. За допомогу в організації навчально-виховного процесу та зміцнення матеріальної бази навчального закладу директор вручила подяки Барило Надії Корніївні та представнику агрофірми «Хорольська» Коряку Володимиру Федоровичу.

Тож нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу та кожну родину!

Переглядів: 352 | Додав: Новоаврам | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2015  »