Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 16.12.2017, 04:17

Головна » 2013 » Липень » 31 » Табір відпочинку «Юність»
Табір відпочинку «Юність»

Табір відпочинку «Юність» хореографічного ансамблю Подільського району м. Київ

З 17 по 30 червня 2013 року на базі Новоаврамівської гімназії перебувала на відпочинку група дітей хореографічного ансамблю «Юність» Подільського району м. Київ разом зі своїм художнім керівником Каплуном Миколою Васильовичем.

Традиційно кожен день розпочинався із ранкової зарядки, медичного огляду, сніданку та заняттям хореографією (на яке щоденно витрачалося 6-7 годин). Але і на відпочинок часу вистачало.

Діти відвідали Свято-Вознесенську церкву села Новоаврамівка, де ієрей Костянтин Тимко розповів їм за приміщення церкви, як вона розташована, ознайомив із правилами поведінки у Божому храмі, як потрібно правильно поводитися. Учні ставили священику питання, уважно та зацікавлено слухали розповідь.

Також цікаву та змістовну екскурсію провела  для учасників ансамблю Микитенко Світлана Василівна, директор Новоаврамівського народного історико-краєзнавчого музею, який теж діти відвідали.

Два рази на тиждень група дітей із величезною радістю ходила в сауну с. Новоаврамівка, купалися там в басейні, що приносило їм море задоволення!

Справжнім, хоч і не великим, походом для дітей було відвідання садиби Костенко Віри Олександрівни, де малюки ознайомилися із різними свійськими тваринами, милувалися новоаврамівськими пейзажами біля ставка та варили, а потім і смакували юшку, яку приготували на кострі.

І учасники ансамблю, і керівник, і вихователі, і батьки дітей залишилися дуже задоволеними від відпочинку, від екскурсій прилеглими територіями, від свіжого повітря, від харчування (яке, до речі, було чотирьохразове і готували страви наші кухарі Оніпченко Валентина Миколаївна та Тимошенко Ірина Валентинівна).

Відвідувачі були вдячні адміністрації та працівникам гімназії за гостинність та надали матеріальну допомогу у підготовці навчального закладу до нового навчального року.

Переглядів: 864 | Додав: Новоаврам | Рейтинг: 0.0/0
«  Липень 2013  »