Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.01.2018, 18:08

Головна » 2014 » Червень » 12 » Випуск 2014
Випуск 2014

Красиві, чарівні, розумні, веселі, креативні, спортсмени, поети… Саме такими словами можна описати наших випускників. Випускників Новоаврамівської гімназії 2014 року!

Ось і настала для них ця мить. Остання в житті мить, коли вони в рідній гімназії ще хазяї. Завтра вже прийдуть  сюди як гості, бажані і довгождані, але – гості.

А ось і найвідповідальніша частина вечора – вручення випускникам атестатів зрілості. І море квітів: від друзів – випускникам, від вдячних випускників – вчителям. І  розчулені сльози батьків – виросли діти, сьогодні останній вечір їхнього дитинства, завтра перший ранок дорослого життя. І напутні слова директора та вчителів. Так хочеться їм сказати ще щось важливе, головне, що не було сказано за ці роки. А вони, герої цього вечора,  прекрасні до невпізнанності, схвильовані і трохи розгублені, наче не впевнені в тому: чи радіти дорослому життю, чи сумувати за втраченим дитинством.

І ось  прощальний концерт  випускників, через який червоною ниткою проходить все їхнє шкільне життя: уроки, перерви, перше кохання, кумедні випадки і останній шкільний вальс.

Збережіть у серцях маленькі вогники від вогню великої вчительської  та батьківської любові до вас. Нехай усі приємні спогади світять вам навіть тоді, коли згасає віра в себе. Нехай школа та дім залишиться для вас тим промінчиком любові і добра, котрий вказує, як іти, щоб не спотикнутися.

Не забувайте, що навча лися ви для того, щоб розум і серце віддати людям. Не заплямуйте доброго імені свого роду, честі своєї школи, котра дала вам путівку в життя.

Щасливої життєвої дороги, дорогі наші!

Переглядів: 218 | Додав: Новоаврам | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2014  »