Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.01.2018, 18:11

Головна » 2015 » Червень » 5 » випуск 2015 року
випуск 2015 року

Щедрими дощами, цвітом бузку та акації відшумів травень і на порозі літа зібрав усіх на свято, якого немає в жодному календарі і яке лише раз буває в житті більшості людей – шкільний випускний вечір. Ось і цього дня, 30 травня, у Новоаврамівському будинку культури зібралося чимало людей. Ще б пак! Адже атестати про освіту отримують 16 випускників Новоаврамівської гімназії з сіл Новоаврамівка, Попівка, Ковалі, Мелюшки. Тож розділити радість свята прибули рідні, близькі, друзі.

Вирушивши від порогу рідної гімназії, отримавши благословення від отця Костянтина у Вознесенській церкві, традиційно поклавши квіти до пам’ятника «Катюші», випускники під супровід духового оркестру наближаються до Будинку культури. Немов за помахом чарівної палички, вони змінились до непізнаваності: дівчата у шкільній формі за один вечір стали юними тендітними красунями (кожну – хоч на конкурс краси відправляй), а юнаки раптом подорослішали і стали такими солідними у елегантних костюмах та при краватках.

Весь зал, стоячи, з аплодисментами, вітав випускників 2015 року. Тригодинне свято промайнуло, як одна мить. Багато гарних та щирих слів лунало зі сцени. Особливо приємно було батькам учениць, нагороджених медалями: Золотою –  Яременко Катерини та Срібною –  Керекелиці Лілії, учнів, що отримали похвальні грамоти за особливі досягнення у вивченні окремих предметів  –  Кібець Таміли, Волошиної Анжели, Ганзенко Наталії, Романенка Сергія, Барила Дмитра. З напутніми мудрими словами до випускників зверталися від імені батьків голова піклувальної ради гімназії Яременко А. О., мудрі наставники: директор гімназії Звірко Л. М., Заслужений учитель України Коротич Л. П., класний керівник Кравченко К. В., перша вчителька Тимошенко М. О., почесні гості свята: Новоаврамівський сільський голова Самчук Д. А., начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Потерайло І. М. Приємним сюрпризом від батьків став кліп «У мене було дитинство», створений для випускників, у якому в головних ролях – батьки, що ніби повернулися у своє шкільне дитинство.

У відповідь від випускників звучали слова вдячності батькам, працівникам гімназії. І, звичайно, прикраса свята – два тури вальсу, що змусили увесь зал на кілька хвилин затамувати дихання. Перед закриттям свята випускники виконали пісню «Україна – це ми!», яку підхопив увесь зал.  А надворі  випускників чекав ще один сюрприз від керуючого Попівським відділенням агрофірми «Василівська» Яценка В. Г.  –  святковий салют.

Випускники  –  молоді, повні сил, енергії, великих планів на майбутнє. Щиро бажаємо, щоб усі їх заповітні мрії здійснилися, щоб відповідальний крок – вибір професії – був правильним, щоб високі вимоги, які ставить життя перед тими, хто вступає в пору зрілості, були їм під силу.

У добру путь, випускники Новоаврамівської гімназії 2015 року!

Переглядів: 187 | Додав: Новоаврам | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2015  »