Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.04.2018, 19:09

Головна » 2013 » Червень » 14 » Випускний вечір
Випускний вечір
     Перегортаючи календар, день за днем, школярі з хвилюванням чекають цього дня. Закінчення навчання у школі, випускний вечір - свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки. Завтра перед ними відкриються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.

Першого  червня відбувся урочистий вечір, присвячений врученню одинадцятикласникам атестатів про повну загальну середню освіту.  Традиційно урочиста частина випускного вечора проходила у сільському будинку культури. Привітати випускників гімназії 2013 року зібралися батьки, педагоги, рідні, друзі та односельці. У святково вбраному залі, як то кажуть, ніде було яблуку впасти.

Учорашні школярі, а сьогодні вже випускники, вражають своєю елегантністю. Дівчата — у вишуканих вечірніх сукнях, хлопці одягнуті в класичні костюми з краватками. Усі молоді, красиві, чарівні, сповнені надій та сподівань. Хвилюючі почуття переповнювали випускників, адже вони почали дорогу у нове, доросле та самостійне життя.

Лунала мелодія прощального вальсу, звучали теплі слова вдячності учнів своїм педагогам, подяка батьків за навчання і виховання у Новоаврамівській  гімназії. На свято завітали гості: заступник голови Хорольської районної державної адміністрації Мартюк Віра Анатоліївна та сільський голова Самчук Дмитро Андрійович, які побажали випускникам віри і впевненості в завтрашньому дні, добра та благополуччя!

Переглядів: 468 | Додав: Новоаврам | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2013  »